Wystawa członków Zarządu TPSP (kadencji 2016-2019) Termin ekspozycji: 19.04-8.05.2019r.

Wystawa prezentuje malarstwo osób, które niezależnie od zaangażowania w pracę na rzecz TPSP w Lublinie znajdowały czas na pracę twórczą.
Członkowie Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie to osoby o kilkudziesięcioletnim stażu twórczym. Zebrane na wystawie obrazy prezentują szeroki wachlarz inspiracji: od realistycznych pejzaży i martwych natur aż po abstrakcje inspirowane formami przyrody takimi jak muszle czy kamienie. Każdy z autorów wykształcił własny, rozpoznawalny styl, który nadal doskonali, zapuszczając się jednak niekiedy w rejony nowe i eksperymentalne. Prezentowane prace pochodzą z różnych okresów ich twórczości i stanowią przekrój dotychczasowego dorobku.
Uczestnicy wystawy: Krzysztof Bartnik, Krystyna Puzoń, Krystyna Rakowska, Agnieszka Szady, Maria Teresińska-Wieczorek, Urszula Uklejewska, Alina Zachariewicz, Anna Zgódka
Członkowie Zarządu poprzedniej kadencji pragną tą drogą podziękować wszystkim Członkom naszego Towarzystwa za wyrozumiałość i okazywaną życzliwość. 
Wernisaż wystawy odbył się dnia 26 kwietnia (piątek) o godz. 17.00