Anna Maria Naumczuk Malarstwo (2 sala) Termin ekspozycji: 8-27.03.2019r.

Anna Maria Naumczuk – Urodziła się w Lublinie. Absolwentka ekonomii UMCS w Lublinie. Jest członkiem TPSP w Lublinie od 2017r. Od 5 lat maluje w Ognisku TPSP w Lublinie. Ukończyła roczny kurs rysunku u mgr Waldemara Figla i 3 -letni kurs rysunku i malarstwa w TPSP w Lublinie pod kierunkiem  mgr Waldemara Arbaczewskiego. Od 2018 r. uczestniczy w warsztatach akwarelowych prowadzonych przez panią Ewelinę Maliborską. Tematem jej prac są głównie pejzaże, architektura, martwa natura, zwierzęta. Maluje głównie techniką akrylową i akwarelą. Uczestniczyła w wystawach zbiorowych w Galerii „Przy Bramie” oraz a Klubie Osiedlowym „MINIATURA” w Lublinie. Obecna wystawa jest jej pierwszą wystawą indywidualną.

„Moja przygoda z malarstwem rozpoczęła się w 2014r. Początkowo uczyłam się rysunku i malarstwa różnymi technikami na zajęciach w TPSP w Lublinie, jednak najbardziej odpowiada mi technika akrylowa. Chęć poznawania nowych technik spowodowała, iż uczęszczałam na warsztaty organizowane w KO „MINIATURA” gdzie pod kierunkiem pana Władysława Maławskiego uczyłam się podstaw techniki akwarelowej i pisania ikon. Wyjątkowość akwareli spowodowała, że kontynuuję jej naukę pod kierunkiem pani Eweliny Maliborskiej.

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiam Państwu zbiór moich prac zróżnicowanych pod względem podejmowanych tematów wykonanych w technice akrylowej i akwarelowej, które powstały w latach 2015 – 2019 i są efektem  zachwytu, wspomnień, refleksji nad pięknem otaczającego nas świata. Serdecznie zapraszam na pierwszy indywidualny wernisaż mojego malarstwa”.

Ania N.